sortery, przebijanki i wieże drewniane

Domek z zamkami Domek z zamkami

Domek na zamki

Domek na zamki to kolorowy domek w którym mogą zamieszkać Twoje ludziki i zwierzątka. Dziecko decyduje, którym wejściem wprowadzi mieszkańców do środka. Domek posiada cztery wejścia każde w innym kolorze. Zabawka wykonana z kolorowego drewna.

Podczas zabawy dziecko ćwiczy małą motorykę otwierając i zamykając wejścia domku. Dzięki rączce łatwo może przenieść domek w dowolne miejsce. Domek sprzyja rozwojowi wyobraźni przestrzennej maluszków.

Domek zapakowany jest w ładne kolorowe pudełko dzięki czemu doskonale nadaje się na prezent.

Wymiary domku: 18cm  x 13cm x 13 cm

Wiek: 3 lata

Producent: leg
Cena: 110,00 zł
zobacz więcej
Pudełko na skarby i do sortowania Pudełko na skarby i do sortowania

Pudełko do sortowania - idealne do przechowywania skarbów

Drewniane pudełko  ma różne przegródki, które sprawią, że łatwiej będzie posegregować drobne przedmioty.

Wymiary pudełka: 36 x 16 x 4.

Producent: leg
Cena: 35,00 zł
zobacz więcej
Skrzynka do sortowania Skrzynka do sortowania

W zestawie do sortowania oferujemy pudełko przegródkami, płytki z obrazkami,  deseczki z kolorowymi motywami; warzyw i roślin. Na szczycie pudełka umieszczamy odpowiednią listewkę, a zadaniem dzieci jest sortowanie według wzorów umieszczonych na listewce. Po otwarciu mogą same sprawdzić, czy dobrze zrobiły. rozm skrzynki 10 x 39 x 11 cm. Doskonała układanka drewniana do nauki logicznego myślenia.

Producent: leg
Cena: 110,00 zł
zobacz więcej
Kolorowe garaże - wieża Kolorowe garaże - wieża

Budujemy, wkładamy, przekładamy, sortujemy. Zestaw składa się z 4 pudełek-garaży, każdy w innym kolorze i z 4 samochodzików w kolorach im odpowiadających. Na każdym garażu i samochodziku jest oznaczenie cyferkowe

Producent: leg
Cena: 70,00 zł
zobacz więcej

Sortery, przebijanki i drewniane wieże dla dzieci

Drewniane zabawki od setek lat cieszą się ogromnym powodzeniem wśród dzieci, rodziców i nauczycieli.

Drewniany sorter, pomimo swojej prostoty, jest niezwykle wszechstronną zabawką. Umożliwia ćwiczenie chwytu,  ćwiczenia koordynacji ręka-oko, jak również naukę kolorów i wprowadzenie pojęć matematycznych, takich jak kształty, czy zbiory. Przebijanki również świetnie sprawdzają się w ćwiczeniach koordynacji wzrokowo-ruchowej i pełnią ważną funkcję w rozwoju - myślenia przyczynowo-skutkowego. Nasze wieże ćwiczą precyzję ruchu i cierpliwość dziecka ale często też kryją w sobie dodatkowe wartości jak na przykłąd naukę kolorów, czy cyferek. Na rozój wyobraźni i myślenia przestrzennego, znakomity wpływ mają także klocki drewniane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl