Nowość w Kabum! - zabawki drewniane Goki

Nowość w Kabum! - zabawki drewniane Goki

Dzieci uczą się przez zabawę, ćwicząc swoje zdolności intelektualne, manualne i społeczne. Nie ma lepszej zabawki, która angażowałaby dziecko na tylu różnych poziomach, niż tradycyjna zabawka drewniana. Zabawki i otoczenie dziecka są niezmiernie ważne już od samego początku jego życia.

Wysokiej klasy zabawki Goki produkuje niemiecka marka Gollnest & Kiesel KG. Firma istnieje na rynku już od ponad 30 lat i  zajmuje się produkcją zabawek z naturalnego drewna, z drzew wycinanych tylko tam, gdzie mogą być posadzone nowe.  Produkcja zabawek drewnianych Goki odbywa się przy użyciu bezpiecznych dla dzieci, nietoksycznych farb na bazie wody oraz materiałów bez dodatku niklu. Używane kleje są bez zawartości formaldehydu. Wszystkie zabawki poddawane są najbardziej rygorystycznym testom jakości i bezpieczeństwa. Edukacyjne zabawki drewniane Goki to mądra i piękna zabawa!

Goki to pięć marek, m. in:

- Heimess - drewniane grzechotki, gryzaki i inne zabawki dedykowane maluchom od 0 do 3 roku życia. Wszystkie produkty tej marki wyprodukowane są w Niemczech;

- Goki - marka produkująca zabawki edukacyjne m.in. drewniane puzzle, układanki, samochody, domki dla lalek i inne cuda dedykowane dzieciom do lat 8;

- Cause - to marka społecznie zaangażowana w zmniejszenie zjawiska zatrudniania nieletnich w krajach Trzeciego Świata.

Drewniane zabawki są bardzo pomocne w prawidłowym rozwoju dziecka ze względu na ich sensoryczne właściwości (ich wpływ na zmysł słuchu, wzroku i dotyku). Drewno to naturalny materiał dający dzieciom poczucie ciepła i bezpieczeństwa. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl