pacynki zawody pacynki zawody

Pobawimy się w teatr? wspaniała zabawa, nauka interpretacji różnych historii, oswajania lęków i doskonały pretekst do rozmowy o uczuciach.

Pomocy na lekcjach i sytuacjach z  życia codziennego

Cena: 78,00 zł
zobacz więcej
Kolorowanka wodna figury geometryczne Kolorowanka wodna figury geometryczne

Fantastyczna magiczna kolorowanka! Malujemy bez użycia farby: nalej wody do flamastra, po dotknięciu mokrym pędzlem kolorowanki, pokazują się nam kolorowe obrazki - zabawne zwierzęta. Kolory po wyschnięciu znikają, pozostaje wzór, który można wykorzystywać wielokrotnie! Idealna zabawka do samochodu, Wielkość: 25 x 15 cm. Ilość obrazków: 4

Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
Naklejki wielorazowe DOM Naklejki wielorazowe DOM

Aż 175 naklejek i 5 plansz! Wybierz jedną ze scenerii i uporządkuj za pomocą naklejek. A potem odklej i wymyśl scenę od nowa za pomocą tych samych naklejek. Dla dzieci powyżej 3 roku życia. 

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
Naklejki wielorazowe UBRANIA Naklejki wielorazowe UBRANIA

Zestaw 165 naklejek i 5 plansz. świetna zabawa dla dzieci, które lubią przebieranie, ubieranie, dobieranie stroju na różne okazje. Naklejki można przyklejać i odklejać, są wielokrotnego użytku. Atrakcyjna zabawa rozwija wyobraźnię, ale też usprawnia chwyt precyzyjny paluszków.

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
Naklejki wielorazowe wróżki Naklejki wielorazowe wróżki

Zabawa dla miłośniczek życia wróżek. Dwieście naklejek przedstawiających rzeczy niezbędne wróżkom. Można je przyklejać, doklejać, zmieniać jeszcze raz i jeszcze raz, według własnego pomysłu! Wróżki można umieścić w różnych sceneriach: w domku, w lesie, przy stawie, w wiosce wróżek.

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
Naklejki wielorazowe życie księżniczek Naklejki wielorazowe życie księżniczek

Księżniczka w sali balowej, w salonie, w parku, na ślubnym kobiercu...  Naklejki wielorazowe pozwolą dziecku opowiedzieć o barwnym życiu księżniczek. Jest nieograniczona liczba aranżacji i scenariuszy - naklejki można odkleić i przykleić jeszcze raz. W zestawie jest aż 200 naklejek i nieskończenie wiele możliwości!

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
Kolorowanka wodna zwierzątka Kolorowanka wodna zwierzątka

Fantastyczna magiczna kolorowanka! Malujemy bez użycia farby: nalej wody do flamastra, po dotknięciu mokrym pędzlem kolorowanki, pokazują się nam kolorowe obrazki - zabawne zwierzęta

Cena: 28,00 zł
zobacz więcej
Kolorowanka wodna połącz kropki Kolorowanka wodna połącz kropki

Malujemy bez użycia farby. Fantastyczna magiczna kolorowanka, nalej wody do flamastra i zacznij malować! Po dotknięciu mokrym pędzlem kolorowanki, pokazują sie nam kolorowe obrazki. Jak obrazek wyschnie i zniknie przedstawiony wzór, można zacząć od nowa. Idealna zabawka do samochodu

Cena: 28,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kolorowe garaże Kolorowe garaże

Budujemy, wkładamy, przekładamy, sortujemy. Zestaw składa się z 7 pudełek-garaży, każdy w innym kolorze i z 7 samochodzików w kolorach im odpowiadających. Na każdym garażu i samochodziku jest oznaczenie cyferkowe

Cena: 115,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naklejki wielorazowe POJAZDY Naklejki wielorazowe POJAZDY

Naklejki wielorazowe przedstawiającymi pojazdy, transport wodny, lądowe i powietrzny, 165 naklejek różnych pojazdów daje nieskończenie wiele możliwości tworzenia własnych historii i opowieści.

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
naklejki wielorazowe zwierzęta naklejki wielorazowe zwierzęta

Aż 150 naklejek przeróżnych zwierzat: domowe, morskie, te, które mieszkają w ciepłych krajach, również dinozaury, do przyklejenia w ich naturalnym środowisku życia.

Cena: 34,00 zł
zobacz więcej
Tablica z zamkami Tablica z zamkami

Nareszcie można dać dziecku pobawić się zamkami, zasuwkami, klamerkami. Każde zapięcie otwiera drzwiczki za którymi znajdują się zwierzątka - w każdym okienku inna ilość i inny kolor.

Cena: 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
puzzle dźwiękowe zwierzęta puzzle dźwiękowe zwierzęta

Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc, a po włożeniu zwierzątka na swoje miejsce dziecko usłyszy dźwięk.

Cena: 63,00 zł
zobacz więcej
puzzle dźwiękowe farma puzzle dźwiękowe farma

Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc, a po włożeniu zwierzątka na swoje miejsce dziecko usłyszy dźwięk. Dźwięk jest dostosowany do danego zwierzaka. Pies szczeka, kot miauczy, konik rży, krowa muczy itd.

Cena: 56,00 zł
zobacz więcej
puzzle dźwiękowe safari puzzle dźwiękowe safari

Proponujemy całkiem nową drewnianą układankę dźwiękową.

Dziecko bawiąc się układanką dopasowuje elementy do pustych miejsc, a po włożeniu zwierzątka na swoje miejsce dziecko usłyszy dźwięk. 

Cena: 63,00 zł
zobacz więcej
magiczne karteczki magiczne karteczki

Zestaw składa się z 125 karteczek pokrytych czarną powłoką i drewnianego rysika, wystarczy zacząć malować rysikiem po karteczce, by ukazały się nam piękne tęczowe kolory! Wielkość karteczek 15 cm x 11,5 cm. Do zestawu dołączone są szablony

Cena: 37,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl